Mundial 2018

FB COVER

Restauracja Smak Morza & Klub Scena Sopot zaprasza do STREFY KIBICA na dużych ekranach!
 
+ do dyspozycji sala restauracyjna - duży ekran na naszym tarasie
+ sala koncertowa klubu Scena
Menu meczowe :  przekąski oraz doskonałe, zimne piwo Żywiec.
Od 14 czerwca zapraszamy do wspólnego oglądania Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej!
U nas obejrzycie wszystkie mecze polskiej reprezentacji.
Wstęp- po okazaniu paragonu z konsumpcja w naszej gastronomii.
14 czerwca
Grupa A: Rosja - Arabia Saudyjska, godz. 17, Moskwa

15 czerwca
Grupa A: Egipt - Urugwaj, godz. 14, Jekaterynburg
Grupa B: Maroko - Iran, godz. 17, Sankt Petersburg
Grupa B: Portugalia - Hiszpania, godz. 20, Soczi

16 czerwca
Grupa C: Francja - Australia, godz. 12, Kazań
Grupa D: Argentyna - Islandia, godz. 15, Moskwa
Grupa C: Peru - Dania, godz. 18, Sarańsk
Grupa D: Chorwacja - Nigeria, godz. 21, Kaliningrad

17 czerwca
Grupa E: Kostaryka - Serbia, godz. 14, Samara
Grupa F: Niemcy - Meksyk, godz. 17, Moskwa
Grupa E: Brazylia - Szwajcaria, godz. 20, Rostów nad Donem

18 czerwca
Grupa F: Szwecja - Korea Płd., godz. 14, Niżny Nowogród
Grupa G: Belgia - Panama, godz. 17, Soczi
Grupa G: Tunezja - Anglia, godz. 20, Wołgograd

19 czerwca
Grupa H: Kolumbia - Japonia, godz, 14, Sarańsk
Grupa H: Polska - Senegal, godz. 17, Moskwa
Grupa A: Rosja - Egipt, godz. 20, Sankt Petersburg

20 czerwca
Grupa B: Portugalia - Maroko, godz. 14, Moskwa
Grupa A: Urugwaj - Arabia Saudyjska, godz. 17, Rostów nad Donem
Grupa B: Iran - Hiszpania, godz. 20, Kazań

21 czerwca
Grupa C: Dania - Australia, godz. 14, Samara
Grupa C: Francja - Peru, godz. 17, Jekaterynburg
Grupa D: Argentyna - Chorwacja, godz. 20, Niżny Nowogród

22 czerwca
Grupa E: Brazylia - Kostaryka, godz. 14, Sankt Petersburg
Grupa D: Nigeria - Islandia, godz. 17, Wołgograd
Grupa E: Serbia - Szwajcaria, godz. 20, Kaliningrad

sobota, 23 czerwca
Grupa F: Korea Płd. - Meksyk, godz. 17, Rostów nad Donem
Grupa F: Niemcy - Szwecja, godz. 20, Soczi
Grupa G: Belgia - Tunezja, godz. 14, Moskwa

niedziela, 24 czerwca
Grupa G: Anglia - Panama, godz. 14, Niżny Nowogród
Grupa H: Japonia - Senegal, godz. 17, Jekaterynburg
Grupa H: Polska - Kolumbia, godz. 20, Kazań

25 czerwca
Grupa A: Urugwaj - Rosja, godz. 16, Samara
Grupa A: Arabia Saudyjska - Egipt, godz. 16, Wołgograd
Grupa B: Hiszpania - Maroko, godz. 20, Kaliningrad
Grupa B: Iran - Portugalia, godz. 20, Sarańsk

26 czerwca:
Grupa C: Dania - Francja, godz. 16, Moskwa
Grupa C: Australia - Peru, godz. 16, Soczi
Grupa D: Islandia - Chorwacja, godz. 20, Rostów nad Donem
Grupa D: Nigeria - Argentyna, godz. 20, Sankt Petersburg

27 czerwca:
Grupa F: Meksyk - Szwecja, godz. 16, Jekaterinburg
Grupa F: Korea Płd. - Niemcy, godz. 16, Kazań
Grupa E: Serbia - Brazylia, godz. 20, Moskwa
Grupa E: Szwajcaria - Kostaryka, godz. 20, Niżny Nowogród

28 czerwca
Grupa H: Senegal - Kolumbia, godz. 16, Samara
Grupa H: Japonia - Polska, godz. 16, Wołgograd
Grupa G: Anglia - Belgia, godz. 20, Kaliningrad
Grupa G: Panama - Tunezja, godz. 20, Sarańsk